Aktuális hírek:

Belépés az e-naplóba

Kedves Szülő! Tisztelt adófizető Polgártársunk!

A Zombai Gyermekeinkért Alapítvány tisztelettel megköszöni a 2019. évben felajánlott SZJA 1 %-át. A NAV 203 252 Ft-ot utalt át. A kapott összeget 2020-ban a Zombai Általános Iskolában és a Zombai Körzeti Óvodában felhasználandó pedagógiai fejlesztő játékok beszerzésére és az iskolások tanulmányi kirándulásának támogatására fordítottuk. A jövőben is várjuk támogatásukat.

Adószámunk:
18851973-1-17

Mai napon:
2024.Április. 28. Vasárnap
az igazolt COVID-19 fertőzöttek száma intézményünkben: 1

2020. október 1-től a járványügyi protokoll az alábbiakkal egészül ki:

2.2. 2020. október 1-től az intézmény területén a közösségi terekben mind a pedagógusoknak, mind a diákoknak kötelező a maszk viselése.
 2.3. 2020. október 1-től az intézménybe történő érkezéskor mindenki köteles magát a testhőmérséklet ellenőrzésnek alávetni.
 2.4. Az intézmény területére
  a) az ott foglalkoztatott személyen,
  b) az ott szükséges karbantartási, illetve javítási munkát végző személyen,
  c) a jogszabályon alapuló kötelezettség teljesítése céljából érkezőn,
  d) a gyermeken, illetve a tanulón és
  e) a gyermeket, illetve a tanulót kísérő nagykorú személyen kívül (a testhőmérséklet-mérési pontig beléphet)
 más személy nem léphet be.
 2.5. Távolságtartás fokozott betartása.

A testhőmérséklet-mérés adatkezelési tájékoztatója megtekinthető és letölthető itt.